Ceny żelowych paznokci na wesele

 

Paznokcie żelowe to obecnie jedna z najbardziej znanych metod przedłużania paznokci. Technika ta cieszy się bardzo dużą popularnością w wielu krajach na świecie, głównie w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Francji oraz w Anglii. Kobiety zgodnie twierdzą, iż metoda żelowa pozwala na przedłużanie paznokci w jak najbardziej naturalny sposób, dzięki czemu nie wyglądają one sztucznie (jak na przykład przy metodzie akrylowej).

Na paznokcie wykonane techniką żelową mogą zdecydować się przede wszystkim te panie, które na co dzień nie wykonują prac fizycznych (niestety można je bardzo łatwo uszkodzić). Sama metoda nakładania paznokci żelowych jest skomplikowana i dość czasochłonna. Dlatego jeśli chcemy stać się posiadaczkami takich paznokci, najlepiej odwiedzić profesjonalny gabinet kosmetyczny. Ważne są nie tylko umiejętności, ale i precyzja.

Dzisiaj wiele pań decyduje się na wykonanie żelowych paznokci na wesele. Wprawdzie za taki zabieg trzeba zapłacić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych, ale za to efekt jest naprawdę imponujący. Paznokcie żelowe wyglądem są zbliżone do naturalnych paznokci, więc prezentują się nie tylko elegancko, ale również niezwykle subtelnie. Chociaż ceny paznokci żelowych nie należą do najniższych, to mimo to, ta metoda przedłużania paznokci z roku na rok staje się coraz bardziej popularna.

Paznokcie żelowe nie są proste w wykonaniu, ale coraz więcej kobiet decyduje się na ich samodzielne nakładanie. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki rozmaitym kursom oraz lekcjom nakładania paznokci żelowych krok po kroku, które bez większych problemów można znaleźć chociażby w sieci. W ten sposób można wykonać efektowny manicure na sylwestra, studniówkę i na wiele innych imprez.

Moda się nieustannie zmienia, więc również w branży kosmetycznej pojawiają się coraz to nowsze trendy związane z przedłużaniem czy zdobieniem paznokci. Od kilku sezonów bardzo modne są chociażby paznokcie żelowe we wzorki, które mogą być tworzone na różne sposoby.

Różnokolorowe paznokcie żelowe można nosić zarówno na co dzień, jak i na wieczorowe okazje. Można je tworzyć na przykład z serduszkami, mikołajami lub wszelkiego rodzaju innymi wzorami. Na paznokcie żelowe mogą być także nakładane kolorowe cyrkonie. Taki manicure będzie nie tylko modny, ale przede wszystkim oryginalny, więc idealnie sprawdzi się przede wszystkim w przypadku pań, które lubią przyciągać uwagę.